Slider Pro (8.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (37 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Up
ta: மேல்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Position
ta: இடம்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Buttons
ta: விசைகள்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Slide
ta: நழுவு

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: height
ta: உயரம்

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Top center
ta: மேல் மையம்

en: Bottom center
ta: மைய கீழ்

en: Center left
ta: மைய இடது

en: Center right
ta: மைய வலது
