Slider Pro (8.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Normal
te: సాధారణ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Other
te: ఇతర

en: Position
te: స్థానం

en: Duration
te: నిడివి

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
