Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Bottom
az: Aşağı

en: Fields
az: Sahələr

en: Up
az: Yuxarı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Other
az: Digər

en: Loop
az: Döngə

en: Position
az: Vəzifə

en: Duration
az: Müddət

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Transition
az: Keçid

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: height
az: hündürlük

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Top center
az: Üst mərkəz

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz
