Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Up
hy: Վերև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Left
hy: Ձախ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
