Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Fields
kk: Өрістер

en: Other
kk: Басқа
