Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Options
lt: Nustatymai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Not found
lt: Nerasta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Normal
lt: Normalus

en: Up
lt: Viršun

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Other
lt: Kiti

en: Loop
lt: Ciklas

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: Down
lt: Žemyn

en: Position
lt: Pozicija

en: Duration
lt: Laikas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Installed
lt: Įdiegta

en: height
lt: aukštis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
