Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Top
lv: Augša

en: Options
lv: Iespējas

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Bottom
lv: Apakša

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Fields
lv: Lauki

en: Normal
lv: Normāls

en: Up
lv: Augoša

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Other
lv: Citi

en: Loop
lv: Cilpa

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Down
lv: Dilstoša

en: Position
lv: Pozīcija

en: Duration
lv: Ilgums

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Transition
lv: Pāreja

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Installed
lv: Instalēts

en: height
lv: augstums

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
