Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം
