Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Vertical
ps: نېغ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Other
ps: نور

en: Position
ps: ځاى

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Installed
ps: لګول شوي

en: height
ps: لوړوالی

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ
