Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Bottom
sr: Дно
