Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background
ug: تەگلىك

en: Top
ug: ئۈستى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Other
ug: باشقا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Shuffle
ug: ئارىلاش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى
