Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Options
af: Opsies

en: Normal
af: Normaal

en: Other
af: Ander
