Slider Pro (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Position
am: ቦታ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ
