Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
