Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Top
bo: འགོ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Other
bo: གཞན

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Position
bo: གནས་ས

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Left
bo: གཡོན

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Top center
bo: དཀྱིལ་འགོ

en: Bottom center
bo: དཀྱིལ་འོག

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: Center left
bo: གཡོན་དཀྱིལ

en: Center right
bo: གཡས་དཀྱིལ
