Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Default
cy: Diofyn

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Fields
cy: Meysydd

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Up
cy: I fyny

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Other
cy: Arall

en: Down
cy: I lawr

en: Position
cy: Lleoliad

en: Image style
cy: Arddull delwedd
