Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Options
el: Επιλογές

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Fields
el: Πεδία

en: Normal
el: Κανονικό

en: Up
el: Επάνω

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Other
el: Άλλο

en: Down
el: Κάτω

en: Position
el: Θέση

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: height
el: ύψος

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Top center
el: Κορυφή κέντρο

en: Bottom center
el: Κάτω μέρος κέντρο

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Center left
el: Κέντρο αριστερά

en: Center right
el: Κέντρο δεξιά
