Slider Pro (8.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Other
eo: Alia

en: Position
eo: Loko
