Slider Pro (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Background
fi: Tausta

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Fields
fi: Kentät

en: Up
fi: Ylös

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Other
fi: Muu

en: Down
fi: Alas

en: Position
fi: Sijoitus

en: Duration
fi: Kesto

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Transition
fi: Sivunsiirto

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Installed
fi: Asennettu

en: height
fi: korkeus

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Top center
fi: Ylhäällä keskellä

en: Bottom center
fi: Alhaalla keskellä

en: Center left
fi: Keskitä vasemmalle

en: Center right
fi: Keskitä oikealle
