Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan
