Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Label
my: အညွန်း

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Other
my: အခြား

en: Down
my: အောက်သို့

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
