Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: Fields
se: Giettit

en: Position
se: Virgi
