Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Options
sk: Nastavenia

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Fields
sk: Polia

en: Normal
sk: Normálny

en: Up
sk: Hore

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Other
sk: Ostatné

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Down
sk: Dolu

en: Position
sk: Pozícia

en: Duration
sk: Trvanie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Installed
sk: Inštalované

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
