Slider Pro (8.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Other
sq: Tjetër
