SliderWidget (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Disable
cs: Vypnout

en: Default
cs: Výchozí

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Custom
cs: Vlastní

en: Fields
cs: Pole

en: Range
cs: Rozsah

en: Red
cs: Červená

en: Style
cs: Styl

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: About
cs: Popis

en: %name must be a number.
cs: %name musí být číslo.

en: %name is not a valid number.
cs: %name není platné číslo.

en: %name must be higher than or equal to %min.
cs: %name musí být vyšší nebo rovno %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
cs: %name musí být nižší nebo rovno %max.
