SliderWidget (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Style
el: Στυλ

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: Blue
el: Μπλε

en: About
el: Περί

en: %name must be a number.
el: Το %name πρέπει να είναι ένας αριθμός.

en: %name is not a valid number.
el: Το %name δεν είναι έγκυρος αριθμός.

en: %name must be higher than or equal to %min.
el: Το %name πρέπει να είναι μεγαλύτερο ή ίσο με %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
el: Το %name πρέπει να είναι μικρότερο ή ίσο με %max.
