SliderWidget (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Default
fi: Oletus

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Custom
fi: Oma

en: Fields
fi: Kentät

en: Maximum
fi: Suurin

en: Range
fi: Alue

en: Red
fi: Punainen

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: Style
fi: Tyyli

en: Purple
fi: Violetti

en: Minimum
fi: Pienin

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: About
fi: Tietoja

en: Step
fi: Askel

en: %name must be a number.
fi: %namen on oltava numero.

en: %name is not a valid number.
fi: %name ei ole kelvollinen numero.

en: %name must be higher than or equal to %min.
fi: %name on suurempi tai yhtäsuuri kuin %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
fi: %name on pienempi tai yhtäsuuri kuin %max.
