SliderWidget (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Disable
ja: 無効

en: Default
ja: デフォルト

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Custom
ja: カスタム

en: Fields
ja: フィールド

en: Maximum
ja: 最大

en: Range
ja: 範囲

en: Red
ja: レッド

en: Slow
ja: 遅い

en: Fast
ja: 速い

en: Style
ja: スタイル

en: Max
ja: 最大

en: Minimum
ja: 最小

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: About
ja: アバウト

en: Step
ja: ステップ

en: %name must be a number.
ja: %name は数字でなければなりません。

en: %name is not a valid number.
ja: %nameは有効な数値ではありません。

en: %name must be higher than or equal to %min.
ja: %name は%min以上でなくてはなりません。

en: %name must be lower than or equal to %max.
ja: %name は%max以下でなければなりません。
