SliderWidget (8.x-2.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Default
ps: تلواله

en: Vertical
ps: نېغ

en: To
ps: ته

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Style
ps: ډول

en: About
ps: په اړه
