SliderWidget (8.x-2.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Disable
ug: تاقاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Red
ug: قىزىل

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: About
ug: ھەققىدە
