SliderWidget (8.x-2.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Disable
ast: Desactivar

en: Default
ast: Predefiníu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Maximum
ast: Máximu
