SliderWidget (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Disable
be: Выключыць

en: Default
be: Прадвызначана

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Fields
be: Палі

en: Maximum
be: Максімум

en: Minimum
be: Мінімум

en: About
be: Аб

en: %name must be a number.
be: %name павінны быць лічбай.

en: %name is not a valid number.
be: %name не з'яўляецца карэктнай лічбай.
