SliderWidget (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད
