SliderWidget (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Default
ca: Per defecte

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Fields
ca: Camps

en: Maximum
ca: Màxim

en: Range
ca: Abast

en: Red
ca: Vermell

en: Style
ca: Estil

en: Max
ca: Màx

en: Minimum
ca: Mínim

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: About
ca: Detalls

en: Step
ca: Increment

en: %name must be a number.
ca: %name ha de ser un número.

en: %name is not a valid number.
ca: %name no és un nombre vàlid.

en: %name must be higher than or equal to %min.
ca: %name ha de ser major o igual a %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
ca: %name ha de ser menor o igual a %max.
