SliderWidget (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Disable
da: Deaktivér

en: Default
da: Standard

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Custom
da: Tilpasset

en: Fields
da: Felter

en: Maximum
da: Maksimum

en: Range
da: Spænd

en: Red
da: Rød

en: Slow
da: Langsom

en: Fast
da: Hurtig

en: Style
da: Typografi

en: Max
da: Maks

en: Purple
da: Lilla

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: About
da: Om

en: Step
da: Trin

en: %name must be a number.
da: %name skal være et tal.

en: %name is not a valid number.
da: %name er ikke et gyldigt tal.

en: %name must be higher than or equal to %min.
da: %name skal være større end eller lig med %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
da: %name skal være mindre end eller lig med %max.
