SliderWidget (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Fields
ka: ველები

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Style
ka: სტილი

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: Blue
ka: ლური
