SliderWidget (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Blue
ku: شین

en: About
ku: دەربارە
