SliderWidget (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Default
nl: Standaard

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Custom
nl: Aangepast

en: Fields
nl: Velden

en: Range
nl: Bereik

en: Red
nl: Rood

en: Slow
nl: Langzaam

en: Fast
nl: Snel

en: Style
nl: Stijl

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Max
nl: Maximaal

en: Purple
nl: Paars

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: About
nl: Over

en: Step
nl: Stap

en: Animate
nl: Animeren

en: %name must be a number.
nl: %name moet een getal zijn.

en: %name is not a valid number.
nl: %name is een ongeldig getal.

en: %name must be higher than or equal to %min.
nl: %name moet groter of gelijk zijn aan %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
nl: %name moet kleiner of gelijk zijn aan %max.
