SliderWidget (8.x-3.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Default
kk: Стандартты

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Fields
kk: Өрістер

en: Blue
kk: Көк
