SliderWidget (8.x-3.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Minimum
mr: किमान
