SliderWidget (8.x-3.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Blue
bg: Син
