SlidesJS (11.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Description
he: תיאור

en: Image
he: תמונה

en: Custom
he: מותאם

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)

en: About
he: אודות

en: Slides
he: שקפים
