SlidesJS (11.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Description
it: Descrizione

en: Image
it: Immagine

en: Custom
it: Personalizzato

en: Link URL
it: URL del link

en: About
it: Informazioni

en: Slides
it: Slide
