SlidesJS (11.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Custom
lt: Savitas

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: About
lt: Apie
