SlidesJS (11.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: About
my: အကြောင်း
