SlidesJS (11.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Description
ug: بايانى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى

en: About
ug: ھەققىدە
