SlidesJS (11.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Description
bg: Описание

en: Image
bg: Снимка

en: Custom
bg: Персонализиран
