SlidesJS (11.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Image
hy: Նկար
