SlidesJS (11.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Description
lv: Apraksts

en: Image
lv: Attēls

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Link URL
lv: Saites URL

en: About
lv: Par
