SlidesJS (11.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Description
pl: Opis

en: Image
pl: Obraz

en: Custom
pl: Własne

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika

en: About
pl: O stronie

en: Slides
pl: Slajdy
